Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Gospodarstwo rolne Sołdany

Sołdany, warmińsko-mazurskie

  • 380 000 zł
  • 93 m²
  • 4 086,02 zł/m²

Zdjęcie

Irena Olczak

Skontaktuj się

Gospodarstwo rolne Sołdany

Sołdany, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

380 000 zł

93 m²

4 086,02 zł/m²

Gospodarstwo rolne Sołdany

Zaktualizowane: 22 maja 2026

380 000 zł 93 m² 4 086,02 zł/m²

Rodzaj budynku:
gospodarstwo rolne
Przeznaczenie:
-
Powierzchnia działki:
39 565 m²
Kondygnacje:
-

Rodzaj budynku:

gospodarstwo rolne

Przeznaczenie:

-

Powierzchnia działki:

39 565 m²

Kondygnacje:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 380 000 zł (4 086,02 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Budynek: 93 m², 5 pomieszczeń, 1 łazienka
  •   gospodarstwo rolne; rok budowy: 1910; stan: do remontu
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
  • Działka: 39 565 m²
  •   kształt: nieregularny
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Media: prąd, siła; ogrzewanie: elektryczne, kominek
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 147-1492

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam SIEDLISKO, Sołdany, pow. 39565m2, 380 tys.

Posiadłość w skład której wchodzą: DOM, 2 BUDYNKI GOSPODARCZE, LAS, STAW.

Lokalizacja:
- wieś w woj. warmińsko-mazurskim, pow. giżyckim, gminie Giżycko,
- malownicza, spokojna okolica, zachwyca krajobrazem,
- odosobnione miejsce z duszą, wśród pól i lasów ,
- wieś na trasie Giżycko - Sołdany - Kruklanki, dojazd z Giżycka 9,5km, ok. (...)

Agent

Irena Olczak

882 762...

882 762 128

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Irena Olczak

882 762...

882 762 128

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.